Gri Film

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi, kurumsal tanıtım filmi çekimi, kurumsal tanıtım filmi fiyatları, gri film

Kurumsal Tanıtım Filmi Nasıl Yapılmalıdır?

  Gri Film 4K ultraHD kalitesindeki kameralarıyla; Kurumsal tanıtım filmini hazırlarken uzman kadro ve teknik ekibiyle hizmet vermektedir. Gri film sayesinde sektörün parlayan yıldızı olabilirsiniz. Görsel olarak hazırlanan bir kurumsal tanıtım filminin hedeflediğiniz kitleyi etkileme yönünde etkin bir rol oynar. Unutmayın Firmalar kaliteye önem vererek kaliteli bir kurumsal tanıtım filmi yaptırmak zorundadır.  

Temel Olarak Tanıtım Videosunda Aranan Özellikler Şunlardır:

 İyi bir kurumsal tanıtım filmi çekimi ne çok kısa ne de çok uzun olmamalıdır.  Çekilen tanıtım filmleri izleyici tarafından dikkat çekilmeli ve sıkıcı olmamalıdır. 


Mekansal alanlar göze hoş gösterilmelidir. Müzik seçimi ise kulağa hoş gelen firmanın tanıtımıyla alakalı bir müzik seçimi yapılmalıdır. Kurumsal tanıtım filmi fiyatlarıyla tanıtımın çok iyi olması çok önemlidir. Çünkü diğer firmalarla yarışmanızı ve rakiplerinizi geçmenizi sağlayacaktır.  

 • 4K (3840*2160) veya HD (1920*1080) Kamera Çekimi
 • Hd ve 4K Olmak Üzere İki Farklı Film Çıktısı
 • Doğru Işıklandırma için Geniş Alan Aydınlatma Araçları
 • Röportaj vs Çekimlerde Yaka Mikrofonu
 • Filme Ritm Katmak Adına Hareketli Çekim Yapan Araçlar (Dji Ronin, Zhiyun Crane, Dolly, Slider, Jib Arm, Vinç)
 • Film Girişinde Firmaya Uygun Video Logo
 • Firmanın Pazarlama Profiline Uygun Müzik Seçimi
 • Müzik Ritmine Uygun Plan Geçişleri ve Efektler
 • Firma Vizyon, Misyon ve Hedeflerine Uygun Metin Yazımı
 • Yazılan Metnin Profesyonel Seslendirmen Tarafından Seslendirilmesi
 • Önemli Teknik Üretim Alanları veya Bilgilerin Sesle ve Kj (Film Üzerinde Yazı) ile Belirtilmesi

Kurumsal tanıtım filmi, dünyanın her yerindeki firmaların içeriklerini kaliteli bir tanıtım filmiyle sundukları bir reklam panosu haline gelmiştir. 
 Kurumsal Tanıtım Filminizin pazarlama kısmı son aşamasıdır. Hedef kitlenizin doğru şekilde seçilmesi ve doğru lokasyonlara ulaşması firmanızın tanınma oranını ve firmaya olan güvenini pozitif yönde arttıracaktır. 
Gri film; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri ve Çanakkale gibi tüm illerimizde kurumsal tanıtım filmi hizmeti vermektedir. Ve Tamamaıyla prodüksiyon ihtiyaçlarına göre de efektif çözümler üretmektedir.

Sakın unutmayın firmanızın nitelikli bir kurumsal tanıtım filmiyle sunulması, günümüzde en popüler en başarılı reklam çalışmasıdır. 

Ulusoy Elektrik Fabrikası Tanıtım Filmi

  1985'den bu yana orta gerilim elektrik dağıtım şebekeleri ve endüstriyel tesisler pek çok farklı orta gerilim elektrik ekipmanlarının entegre üretimini gerçekleştiren Ulusoy Elektrik, 53.000 m² toplam alan üzerinde 30.000 m²’lik kapalı alandaki tesisi ile transformatör üretimine başlamıştır.