Gri Film

Havadan çekim fiyatları | Drone çekimi fiyatları

Havadan çekim fiyatları, Havadan drone çekimi, Dron çekimi fiyatları, Havadan dron çekimi fiyatları

Havadan çekimlerimizi,

Havadan çekim fiyatları, drone çekimi,

Profesyonel ekibimiz ile 4K kalitesinde havadan çekim hizmetiyle size en uygun fiyatlarımızla dron çekimi hizmeti vermekteyiz.

Her türlü ihtiyaca karşın Gri film havadan çekimi konusunda etkin çözümler üretmektedir.  Gri film; Drone çekimi fiyatları çekim alanına göre, projeye bağlı olarak gerekli profesyonel dronlarla 4K kalitesiyle çekimlerini gerçekleştirmektedir. Kullanılan dronlar tam profesyonel olarak tasarlanmıştır. 

 Titreşimsiz kalitesi görüntü alabilmeniz adına etkin bir şekilde görüntüyü kaliteli olarak yansıtmaktadır. Sektöre verdiğimiz hizmetler (Reklam filmi, sinema filmi, tanıtım filmi) gibi profesyonel çekimler yapmaktayız.Havadan çekim, 300 metre yükseklik 4km uzaklık gibi stabil görüntü ve yüksek çözünürklükte video kalitesinde kesintisiz görüntü almaktayız. Son teknoloji dronlarımızla maximum güvenli uçuşlar gerçekleştirmekteyiz. Olası bir sinyal kaybında cihaz gps sistemiyle kalktığı bölgeye oto olarak geri dönmektedir.


 Drone çekimTürkiyenin her köşesinde yüzden fazla proje içerisinde yer aldık. Başladığımız ilk güden bu güne kadar kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Yenilikçi yönümüz sayesinde Gri film olarak farkımızı ortaya koymaktayız. Ve yeni projeler içinde tüm ihtiyaçlarımız için referanslarımızdan güç almaktayız. Havadan çekim, dron kiralayarak tanıtım filmi, fabrika çekimi, inşaat çekimi gibi farklı hizmetler de vermekteyiz. 


Arama, kurtarma çalışmalarında uzun menzilli (8 KM) multikopterlerimizle ücretsiz anında hizmet sunuyoruz.


Radyo, tv, sinema öğrencilerinin çalışmalarında havadan çekim için ücretsiz destek veriyoruz.Drone kiralama, Drone çekimi fiyatları hizmetini RcPilotuyla yani operatörüyle birlikte vermekteyiz. 

 


Havadan Drone Çekimi

Havadan çekim fiyatları, Havadan drone çekimi, Dron çekimi fiyatları, Havadan dron çekimi fiyatları

Teknolojinin gelişmesiyle havadan görüntüleme artık çok daha kolay bir hale geldi. Özellikle tanıtım filmi, reklam filmi, klip çekimleri gibi profesyonel işlerde drone çekimi yapılmaya başladı. Bunların en başında ise inşaat sektörü gelmektedir. 


Firmalar havadan dron çekimleriyle inşaat öncesinde çekimlerle müşterilere inşaatın durumunu gösterebiliyor aynı zamanda inşaatın tamamlanmış halini de göstermiş oluyorlar. Gri Film de projelerin bitmiş halini oluşturmak adına profesyonel kameralarla hem fotoğraf hem de videolarla kurumlara hizmet vermekteyiz.


Bunun sonucunda ise özellikle de projelerin tamamlanmış hallerini reklam ve panolarda göstermek adına yine hava çekimi işlemlerinden yararlanmaktadırlar. Burada önemli olan en önemli etken ise firmanın ne tür bir hava görüntüsüne ihtiyacı olduğudur.  Reklam amaçlı havadan çekim kullanılmakta olduğu alanlardan biri ise turizm sektörüdür. Sezon öncesinde otellerin tanıtım amaçlı oluşturduğu tanıtım filmlerine havadan görüntülerle süsleme yaparak havuzlar, eğlence alanlarını, otelin genel görüntüsünü genel olarak yansıtmış olur.


Tarihi yerlerin turistlere en güzel şekilde tanıtılması adına da tanıtım filmi hazırlanır.  Böylece tarihi alan hava çekimleriyle fotoğraf veya videolarla tanıtım videosuna eklenerek süslemeler yapılır. Böylece tarihi alanın tanıtım filmi hazır hala gelir.


Drone Çekimi Fiyatları

Dji İnspire 2 x5

Havadan çekim fiyatları, Havadan drone çekimi, Dron çekimi fiyatları, Havadan dron çekimi fiyatları,

4K RAW Çekimi


Günlük Kiralama Bedeli;


2.500 TL


NOT: Sadece Dizi, Sinema ve Reklam Çekimleri için kullanılmaktadır.

Dji Phantom 4

Havadan çekim fiyatları, Havadan drone çekimi, Dron çekimi fiyatları, Havadan dron çekimi fiyatları,

4K Video Çekimi


Jpeg ve Raw Fotoğraf Kalitesi


Günlük Kiralama Bedeli;


600 TL


NOT: Fiyat; Şehir dışı ve Çekilecek alana göre değişiklik göstermektedir. 

İstanbul 3. Havalimanı 1453 Rekor Gösterisi

Muharrem İnce Havadan Canlı Miting Çekimi

İRON MOUNTAİN HAVA ÇEKİMİ

Bizim Köyün Şarkısı Sinema Filmi (2018)

Hava Çekimlerini üstlendiğimiz Sinema Filminin Fragmanı.

(İGA) İstanbul 3. Havalimanı Deniz Şantiyesi Çekimi (2018)

(İGA) İstanbul 3.Havaalanı Deniz şantiyesi çekimi 2

LCM Denizcilik

Dron Çekimi İntro

Havadan Çekim

EKİPMAN

image36
image37
image38
image39