Gri Film

Agaoğlu My World Europe Tanıtım Filmi

Çekimlerini gerçekleştirdiğimiz Agaoğlu My World Europe Tanıtım Filmi GriFilm farkıyla sizlerle.

İyi Seyirler.. 

Bez Tekstil Tanıtım Filmi

Bu harika videoya bir göz atın

Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi

Kurumsal Tanıtım Filmi Nedir?

 Tanıtım filmi çekimi; bir kurumun yeni bir ürününü, ya da firmanın üretim alanını, hizmetlerini, yeni oluşturduğu bir kampanyalarını hedeflenen kitleye sunmak amacıyla oluşturulan video içerikli görsel anlatımdır.

Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi ve Gri Film Etkisi

Kurumsal tanıtım filmi, hem görsel hem de işitsel yönde müşterinizi etkileme konusunda artı bir fayda sağlayacaktır. Çünkü modern dünyada yazı yerine videoyu tercih eden kitle çoğunlukta olmuştur.


En önemli yanı ise kurumsal tanıtım filmi fiyatları, hedeflenen kitlede olumlu bir etki yaratıp akılda daha kalıcı ve güvenli bir yapı oluşturur. Böylece doğru mesajı hedeflenen kitleye aktarma konusunda doğru bir şekilde yansıtılır. Böylece rakipleriniz arasında fark yaratabilirsiniz.


Gri film; gelişen modern dünyada içeriklerini efektif iletişim araçlarıyla kurumsal tanıtım filmlerinize nitelikli çözümeler üreterek firmanızın yükselmesinde etkin rol oynamanıza katkı sağlayacaktır.


 Kurumsal tanıtım filmi çekimi firma aşamaları arasında öncelikle profesyonel ekipman ve uzman bir ekibe ihtiyacınız vardır.  


Böylelikle yüksek kalite ve verim sağlanmış olur. Gri Film; tanıtım filmi çekilirken, ekibi çekim aşamasında en ufak detayı bile gözden kaçırmadan önemseyerek markanızın ünlü ve güvenli bir firma değeri taşımasına yardımcı olur. 

KURUMSAL TANITIM FİLMİ ÇEKİLİRKEN;

Müşterileriniz sizi sosyal medyada övüyor mu? Potansiyel müşterileri sadık müşterilere dönüştürmek için müşterilerinizin harika deneyimlerini paylaşın. 


Kurumsal tanıtım filmi çekimi firma aşamaları arasında öncelikle profesyonel ekipman ve uzman bir ekibe ihtiyacınız vardır. Böylelikle yüksek kalite ve verim sağlanmış olur. 


Gri Film; tanıtım filmi çekilirken, ekibi çekim aşamasında en ufak detayı bile gözden kaçırmadan önemseyerek markanızın ünlü ve güvenli bir firma değeri taşımasına yardımcı olur.  Kurumsal şirket tanıtımlarınız için tanıtım filmi çekimleri firmanızın önemli bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu da tabiki profesyonel bir ekip çalışmasıyla oluşmaktadır. 


Gri film, şirket imajınızı ve tanıtım filmlerinizi oluştururken öncelikle sırasıyla senaryo kısmıyla ilgilenir. Hedeflediğiniz kitleye göre senaryolarınızı oluşturur. 


  Sonrasında ise yönetmen ve kameramanlarımızla ve hatta hava çekimini üstlenen arkadaşımızla da genel görev dağıtımı yapılır ve kurumsal firmanızın, kurumsal tanıtım filmi çekimleri yapılır. 


Tanıtım filmimizin çekimleri tamamlandıktan sonra ise firmanın kurumsal kimliğine göre web tasarımı, fotoğraf çekimi, katalog tasarımı gibi hizmetleri de vermekteyiz. Ekonomik tanıtım filmi fiyatlarımız ile ücretsiz hava çekimlerimizle sektör içerisinde diğer firmalara göre hızlı bir şekilde üst sırada kendinize yer edinebilirsiniz. 
 

İnegöl - Mobiliyum AVM Tanıtım Filmi

Mobiliyum Mobilya AVM Tanıtım Filmi

Sunny Fabrika Tanıtım Filmi

 Türkiye'nin Markası SUNNY'yi tanıyalım 

Kurumsal Tanıtım Filminin Kurum ve Firmalara Etkisi

Kurumsal tanıtım filmi, firmanın diğer firmalara yönelik rekabeti gün geçtikçe daha artmaktadır. Hedeflenen kitleye doğru yönde ulaşmayı hedeflemek amacıyla tanıtım filmi gibi çalışmaları önemsemektedir.


 Böylece kurumsal tanıtım filmi çekimi en çok uygulanan en etki yol olarak kendini göstermektedir. 


Kurumsal tanıtım filmi fiyatları diğer tanıtım filmlerine göre daha ön planda olmasındaki en önemli etken medyanın firmayı tanıtma amacındaki en vazgeçilmez bir parçası haline gelmesidir. Hazırlanan tanıtım filmi, hedeflenen kitleye ulaşması konusunda oldukça hızlıdır.


Kurumsal tanıtım filmi izleyen tüketici sayısı her geçen gün artmakla birlikte ciddi bir farkındalık yaratmaktadır. Hedeflenen müşterinin firma hakkında kısa sürede bilgiye ulaşması yönünden tanıtım filmi çekimi, en etkili pazarlama aracı olmuştur.


 Kurumunuz ne hizmeti verirse versi hangi alanda olursa olsun Gri film, profesyonel ekibiyle birlikte kurumsal tanıtım filminize kendi uzman görüşünü de eklemiş olur. Siz de isteklerinizi dile getirerek bizimle paylaşarak firmanız adına kalite katmanıza yardımcı oluruz.


Elde edilen başarıları ve ürünlerini tanıtmak amacıyla da tanıtım filmi hazırlanır. Siz de kurumsal tanıtım filmi videolarınızla diğer firmalardan farkınızı yansıtabilirsiniz ve kurumunuzun yükselişini sağlayabilirsiniz.


Teknolojiden giyime, hatta gıdaya kadar ne tür ürününüz olursa olsun tanıtım videosunda ürün hakkında en ufak detaya kadar işlenmesi amaç edinilir. 


Gri Film, böylece kendi farkını da yansıtmış olur. Böylece firma yaptırmış olduğu kurumsal tanıtım filmiyle hedeflemiş olduğu kitleye de ulaşmış olur. Kurumsal tanıtım filmi, kurumsal tanıtım filmi çekimi, kurumsal tanıtım filmi fiyatları, gri film

Kurumsal Tanıtım Filmi Nasıl Yapılmalıdır?

 Gri Film 4K ultraHD kalitesindeki kameralarıyla; Kurumsal tanıtım filmini hazırlarken uzman kadro ve teknik ekibiyle hizmet vermektedir. Gri film sayesinde sektörün parlayan yıldızı olabilirsiniz. Görsel olarak hazırlanan bir tanıtım filminin hedeflediğiniz kitleyi etkileme yönünde etkin bir rol oynar. Unutmayın Firmalar kaliteye önem vererek kaliteli bir tanıtım filmi yaptırmak zorundadır. 

Temel Olarak Tanıtım Videosunda Aranan Özellikler Şunlardır:

 İyi bir kurumsal tanıtım filmi çekimi ne çok kısa ne de çok uzun olmamalıdır.  Çekilen tanıtım filmleri izleyici tarafından dikkat çekilmeli ve sıkıcı olmamalıdır. Mekansal alanlar göze hoş gösterilmelidir. Müzik seçimi ise kulağa hoş gelen firmanın tanıtımıyla alakalı bir müzik seçimi yapılmalıdır. Kurumsal tanıtım filmi fiyatlarıyla tanıtımın çok iyi olması çok önemlidir. Çünkü diğer firmalarla yarışmanızı ve rakiplerinizi geçmenizi sağlayacaktır.  


 • 4K (3840*2160) veya HD (1920*1080) Kamera Çekimi
 • Hd ve 4K Olmak Üzere İki Farklı Film Çıktısı
 • Doğru Işıklandırma için Geniş Alan Aydınlatma Araçları
 • Röportaj vs Çekimlerde Yaka Mikrofonu
 • Filme Ritm Katmak Adına Hareketli Çekim Yapan Araçlar (Dji Ronin, Zhiyun Crane, Dolly, Slider, Jib Arm, Vinç)
 • Film Girişinde Firmaya Uygun Video Logo
 • Firmanın Pazarlama Profiline Uygun Müzik Seçimi
 • Müzik Ritmine Uygun Plan Geçişleri ve Efektler
 • Firma Vizyon, Misyon ve Hedeflerine Uygun Metin Yazımı
 • Yazılan Metnin Profesyonel Seslendirmen Tarafından Seslendirilmesi
 • Önemli Teknik Üretim Alanları veya Bilgilerin Sesle ve Kj (Film Üzerinde Yazı) ile Belirtilmesi

Kurumsal tanıtım filmi, dünyanın her yerindeki firmaların içeriklerini kaliteli bir tanıtım filmiyle sundukları bir reklam panosu haline gelmiştir. 


 Kurumsal Tanıtım Filminizin pazarlama kısmı son aşamasıdır. Hedef kitlenizin doğru şekilde seçilmesi ve doğru lokasyonlara ulaşması firmanızın tanınma oranını ve firmaya olan güvenini pozitif yönde arttıracaktır. 


Gri film; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri ve Çanakkale gibi tüm illerimizde kurumsal tanıtım filmi hizmeti vermektedir. Ve Tamamaıyla prodüksiyon ihtiyaçlarına göre de efektif çözümler üretmektedir.Sakın unutmayın firmanızın nitelikli bir kurumsal tanıtım filmiyle sunulması, günümüzde en popüler en başarılı reklam çalışmasıdır.

''Balıkçılık'' Belgeseli Fragmanı

Silivri Belediyesine hazırladığımız ''Balıkçılık'' adlı belgesel çalışmamızın fragmanı...