Gri Film

KURUMSAL TANITIM FİLMİ HAZIRLANIR? (Kurumsal Tanıtım Filmi Aşamaları)

KURUMSAL TANITIM FİLMİ HAZIRLANIR?

Artık sıradan bir kurumsal tanıtım filmi çekimleri pek dikkat çekmemekle kalmayıp aynı zamanda firmanızın çöküşünü de hazırlar. Tek yapmanız gereken kurumsal tanıtım filminizin içeriğine şaşırtıcı ve ilgi çekici içerikler eklenmesidir. Böylece fark yaratmanıza katkı sağlamış oluruz. Ve kurumsal tanıtım filmi hazırlama konusunda temel ihtiyaçlara da cevap vermiş oluruz.


Söz konusu firmanızın kurumsal tanıtım videosu olduğunda ulaşmak istediğiniz kitlenin algısına göre sağlam stratejilerle tümüyle izleyiciyi tanıtım filmine bağlamayı amaç edinilir.


Evrende yüzlerce konu içeriği bakımında kurumsal tanıtım filmleri bulunmaktadır. Mevcut müşteri potansiyelini arttırmak adına sizin diğer tanıtım filmlerden farkınız olmali ki hedeflenen kitleye de ulaşmamız açısından önemli bir rol kat etmiş oluruz.

KURUMSAL TANITIM FİLMİ HAZIRLAMAK İÇİN GEREKLİ İHTİYAÇLARINIZ NELER?

*Müşteriniz ne tür bir hizmete ihtiyaç duyuyor?


*Ürün hakkında ne kadar bilgiye sahip?


*Firma adına gerekli bilgiye nasıl ulaşır?


*Kurumsal tanıtım filmiyle ihtiyaçlarının ne kadarına ulaşmış oluruz?


KURUMSAL TANITIM VİDEO NEDEN ÖNEMLİ

Kurumsal firma sitesine yazı eklediğinde müşterileri sadece okuyarak ürünler hakkında bilgi almaya çalışır. Ancak kurumsal tanıtım filmiyle görerek ve duyarak içerik hakkında bilgi sahibi olur. Böylece daha kolay ve hızlı bir şekilde hitap edilen hedef kitleye de o kadar kolay ulaşılır.

KURUMSAL TANITIM FİLMİNDE YOUTUBENİN ÖNEMİ

Kurumsal tanıtım filmi çekiminizi yayınlayacağınız en önemli reklam duvarı youtubedir. Tanıtım filmlerinizi youtubeye yükleyerek hedef kitlenize pazarlamış olursunuz. 


Hedef kitleniz kurumsal tanıtım filminizi izleyerek firmanız hakkında bilgi sahibi olur ve size ulaşmak ister.


Youtubenin en keyifli yönü de kurumsal tanıtım filmi videolarınızı kolaylıkla yükleyebilme imkanı taşıyor olmasıdır. 


www.youtube.com


www.wimeo.com