Gri Film

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi Çekimi

 Tanıtım filmi çekimi için yapım şirketi seçimi, hedef kitleye etkili bir şekilde ulaşmak isteyen firmalar için büyük önem taşıyor. Tanıtım filmini çekecek olan yapım şirketinin güçlü referanslara sahip olması ve güvenilir olması ortaya çıkacak işin kaliteli bir şekilde olmasının en önemli göstergelerinden biri ama tek başına yeterli mi? Bir Tanıtım Filmi çektirmek için başka neler dikkate alınmalı? 

Tanıtım Filmi Çekimi Yaptıracak Firmalar, Yapım firmasından ne beklemeli?

Tanıtım filimi, tanıtım filmi çekimi, tanıtım filmi fiyatları Yapım şirketinin kurumsal ve güncel bilgiler içeren bir web sitesine sahip olması gerekir. (Web sitesi olan bir yapım şirketi siteyi yaptığı işlerle renklendirmeli güncel yönlendirici ve yapıcı unsurlar barındırmalıdır. Yapım şirketinin tanıtım filmi hizmetini detaylı bir şekilde anlatmalı ve yaptığı işleri gözler önüne sererken aynı zamanda bilgi de vermelidir..Tanıtım filmi çekimi için yapım şirketinin geçmişi hakkında bilgi sahibi olunması gerekmetedir. (Sektörde yeni bir firma mı? Şu ana kadar neler yaptı? Hangi projelerde yer aldı? vb.)


Yapım şirketi çalışanlarının yaklaşımı müşteri memnuniyeti açısından son derece önemli.  Tanıtım filmi çektirmeyi düşünen firma yetkililerinin yapılacak iş hakkında bilgi sahibi olması ve kafasındaki soru işaretlerinin giderilmesi  gerekiyor. Yapım şirketi çalışanlarının firma yetkilileri kurduğu iletişimin hem profesyonelce, hem merak uyandıracak, hem de firma yetkililerini tatmin edecek düzeyde olması gerekiyor.

Yapım şirketinin referansları incelenmeli yani daha önce çekilen tanıtım filmleri, yapım şirketi hakkındaki izlenim ve işin kalitesini görmek açısından önemli bir husus. Tanıtım filmleri her sektör ve firma için farklı teknikler ile çekilebiliyor.

Tanıtım filmi çekim aşamaları hakkında bilgiler (Çekim nasıl yapılıyor? Hangi ekipmanlar kullanılıyor? Nerede yapılıyor? Ne kadar sürüyor? Tanıtım filmi çekimi fiyatlarını belirleyen unsurlar neler?  Kaç kişilik bir ekip tarafından hazırlanıyor? Nasıl teslim ediliyor? Ulaşım ve konaklama nasıl sağlanıyor?)


Yapım şirketinin sunduğu hizmetler (Seslendirme, kurgu, montaj, animasyon, ekipman kiralama vb.)

Tanıtım filmi çekimi fiyatları, ödeme seçenekleri (Kampanya, indirim var mı? Kredi kartı, çek ve taksitli ödeme gibi seçenekler var mı? vb.)

Tanıtım Filmi Çekimi Yaptıracak Firmalar arasında yer alıyorsanız bu konuda uzmanlaşmış ekibimiz ile size hizmet vermekten ve tüm sorularınıza cevap vermekten keyif alırız. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.


Tanıtım Filmi Çekimi