Gri Film

Kurumsal Bir Firmada Taninıtım Filmin Önemi (Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi)

Kurumsal tanıtım filmi, kurumsal tanıtım filmi çekimi, kurumsal tanıtım filmi fiyatları, tanıtım

KURUMSAL BİR FİRMANIN KİMLİĞİ TANITIM FİLMİ

Gri film, Firmanızın kurumsal bir yapıya bürünmesi için ve hedeflediği kitleye ulaşması için kurumsal tanıtım filmi çekimleriyle etkili bir şekide firmanın hedeflediği kitleye ulaşmak için tanıtım filmi videolarını araç olarak kullanır.


KURUMSAL TANITIM FİLMİ ÖRNEĞİ


 [pexyoutube pex_attr_src=”https://www.youtube.com/watch?v=4mwli44v_Lc&t=87s”][/pexyoutube] 

4K KALİTESİYLE MÜKEMMEL GÖRÜNTÜ

Gelişen teknoloji çağıyla birlikte bu gelişimin de kameralarada yansımasıyla, tanıtım filmi çekimi de etkili bir görsel yapıya kavuşmuştur. Böylece son teknoloji ile 4K ve hatta 5K kalitesinde çekimler yapılmaktadır. Uzman ekibimizle yüksek performansımızla kurumsal tanıtım filmi çekimlerinizi üstün kalitemizle sizlere sunmaktayız. Artı olarak gelişen teknolojiyle hava çekimi hizmetimizle de firmanıza genel bir bakış açısı sunarak dron çekimleriyle özgün tasarımlar katmaktayız.

KURUMSAL TANITIM FİLMİ ÇEKİLİRKEN;

Kurumsal tanıtım filmi çekimi firma aşamaları arasında öncelikle profesyonel ekipman ve uzman bir ekibe ihtiyacınız vardır. Böylelikle yüksek kalite ve verim sağlanmış olur. Gri Film; tanıtım filmi çekilirken, ekibi çekim aşamasında en ufak detayı bile gözden kaçırmadan önemseyerek markanızın ünlü ve güvenli bir firma değeri taşımasına yardımcı olur.


Kurumsal şirket tanıtımlarınız için tanıtım filmi çekimleri firmanızın önemli bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu da tabiki profesyonel bir ekip çalışmasıyla oluşmaktadır. Gri film, şirket imajınızı ve arka filmlerinizi oluştururken öncelikle sırasıyla senaryo kısmıyla ilgilenir. Hedeflediğiniz kitleye göre senaryolarınızı oluşturur. Sonrasında ise yönetmen ve kameramanlarımızla ve hatta hava çekimini üstlenen arkadaşımızla da genel görev dağıtımı yapılır ve kurumsal firmanızın, kurumsal tanıtım filmi çekimleri yapılır. Tanıtım filmimizin çekimleri tamamlandıktan sonra ise firmanın kurumsal kimliğine göre web tasarımı, fotoğraf çekimi, katalog tasarımı gibi hizmetleri de vermekteyiz. Ekonomik tanıtım filmi fiyatlarımız ile ücretsiz hava çekimlerimizle sektör içerisinde diğer firmalara göre hızlı bir şekilde üst sırada kendinize yer edinebilirsiniz. 


TANITIM FİLMİNDE KAMERALARIN ÖNEMİ

Son teknolojiyle birlikte gelişim gösteren kameralar Gri film'in farkıyla; tanıtım filmleri için en ideal seçimleri oluşturmaktadır. HD, FullHD, 4K, BluRay gibi seçeneklerle birlikte en son teknoloji ile tanıtım filmi videonuzu hazırlamaktayız. Ayrıca ekipman arasında ses, tripod, ve birçok ekipmanlarımızla işimizi daha da pratik bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

KURGU – EDİT KISMI

Kurumsal Tanıtım filminin çekim aşamasından sonra görüntü ve seslerin edit kısmına geçeriz.  Profesyonel ekibimizle ve son teknoloji bilgisayarlarımızla görüntü ve seslerin birleşmesiyle tanıtım filmi videosu yayına hazır hale gelmektedir.

TANITIM VİDEOSU PAZARLAMA AŞAMASI

Kurumsal Tanıtım Filminizin pazarlama kısmı son aşamasıdır. Hedef kitlenizin doğru şekilde seçilmesi ve doğru lokasyonlara ulaşması firmanızın tanınma oranını ve firmaya olan güvenini pozitif yönde arttıracaktır.